• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Kawalerki Chorzów - sprzedaż, wynajem

Chcesz kupić lub wynająć kawalerkę w Chorzowie? Skontaktuj się z naszym konsultantem i zapytaj o naszą ofertę!

Informacje o kawalerkach w Chorzowie

Chorzów jest zlokalizowany w samym centrum Górnego Śląska. Stanowi zatem świetny punkt na mapie tego regionu. Blisko z tego miasta do Katowic, Bytomia, Siemianowic Śląskich, Zabrza, Świętochłowic, Rudy Śląskiej. To bardzo ciekawa alternatywą dla osób, które szukają kawalerki, a nie chcą bądź nie mogą pozwolić sobie na mieszkanie w Katowicach.

"Chorzów wprawia w ruch"

Wyżej umieściliśmy hasło promujące miasto. Okolicami Chorzowa interesują się rodziny, pary, studenci. Miasto podzielono na dzielnice – Chorzów Centrum, Batory, Chorzów II, Chorzów Stary. Mieszkańcy wyróżniają także osiedla oraz używają nazw obiegowych. Z każdej części miasta autobusem lub tramwajem można dostać się do innego miejscowości.

Komunikacja miejsc w Chorzowie, tak jak na całym Śląsku, jest bardzo dobrze rozwinięta. W strategicznej lokalizacji znajduje się nowo powstałe centrum przesiadkowe, które ułatwia podróże pasażerom. W klika minut dojedziemy do pobliskich miast. Na terenie chorzowska działają trzy stacje kolejowe.

Dodatkowo przez miasto przebiega trasa przelotowa łącząca je z Bytomiem, Drogowa Trasa Średnicowa oraz mieści się tam wjazd na najdłuższą autostradę w Polsce (A4). Wszystko to działa na korzyść osób, które dojeżdżają do pracy, szkoły na uczelnię. Trasy pokonywane dziennie skracają się, kilometry pokonujemy szybko i sprawnie.

Chorzów to miasto, w którym znajdują się liczne ośrodki dające pracę. Poza tym może pochwalić się wieloma instytucjami kulturalnymi i miejscami, które dbają o tę sferę życia człowieka. Znajdziemy tutaj także siłownie, ośrodki rekreacyjne czy sportowe, baseny kryte, lodowiska, trasy rowerowe, miejsca wyznaczone do przyrządzania grilla. W wolnych chwilach warto skorzystać z uroków Parku Śląskiego.

Kawalerki na wynajem w Chorzowie

Wiele osób chce zacząć nowy etap życia, ale martwi się o wysokie koszta. Dobrym rozwiązaniem jest szukanie ofert dotyczących kawalerek na wynajem. Taka opcja zapewni minimalizację kosztów, pozwoli się usamodzielnić bez dodatkowego wkładu finansowego i przepłacania za niepotrzebny, za duży metraż. Wynajem kawalerki w Chorzowie to dobra alternatywa dla studentów, zarówno chorzowskich, jak i tych uczących się w Katowicach. Z każdej dzielnicy miasta autobusem lub tramwajem dostaniemy się w okolice śląskich uniwersytetów. Koszty wynajmu mieszkania jednopokojowego w tym mieście są znacznie niższe niż w stolicy województwa. Dojazd niejednokrotnie jest łatwiejszy niż z oddalonych od śródmieście dzielnic katowickich.

Kawalerki na sprzedaż

Kawalerka czyli mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, przedpokojem i łazienką może być także stałym rozwiązaniem lub inwestycją. Jest to nieruchomość dobra dla młodych par, osób chcących mieszkać w pojedynkę. Poza ograniczonymi rachunkami, skutkuje one też małym wkładem własnym i ograniczeniem czasu, które trza poświęcać na renowację czy sprzątanie lokalu. W Chorzowie znajdziemy również kawalerki na sprzedaż. Takie mieszkanie można z powodzeniem wynajmować innym lub potraktować jako inwestycję np. w przyszłość dzieci.

Zainteresowanym kupnem lub wynajem kawalerki w Chorzowie proponujemy zapoznanie się z obszerną w tym zakresie ofertą firmy Remax Gold. Biuro nieruchomości Chorzów działa na terenie już wiele lat. Firma pomaga klientom szybko znaleźć poszukiwaną nieruchomość. Służy wiedzą prawną, budowlaną oraz dotyczącą znajomości rynku.

W naszej ofercie znajdziesz również: domy do wynajęcia Chorzów, domy na sprzedaż Chorzów, działki budowlane Chorzów, kawalerki Chorzów, lokale do wynajęcia Chorzów, mieszkania Chorzów Batory, mieszkania do wynajęcia Chorzów, mieszkania na sprzedaż Chorzów, nowe domy Chorzów.

Kawalerki w Chorzowie

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Telefon Remax-Gold biura nieruchomości - chorzów

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomosci

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

email Reamx-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposoby komunikacji

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ